Ada Yapı & Medikal olarak kurulduğumuz günden bu yana tecrübemiz, deneyimlerimiz ile kamu ve özel sağlık sektöründe medikal hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel, yenilikçi, genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte Samsun şehrinde medikal sektöründe öncü firmalarından birisi olduk.Firmamız tıbbi cihaz satışı ve teknik servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimize kalite ve çözüm odaklı bir yaklaşım ile sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin merkezinde müşterilerimizin ihtiyaçları vardır. Müşteri ihtiyaçlarını baz alarak geliştirmiş olduğumuz ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Çözüm odaklı olarak medikal hizmetleri sunmakta olan Ada Yapı & Medikal firmamız bu strateji çevresinde yürütmüş olduğu tüm projelerinde “Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılanması” ilkesini benimsemekteyiz.  Firmamız profesyonel kadrosu ile sadece günümüz dünyasını değerlendirerek değil geleceği ön görerek geniş bir bakış açısı ile yeni projelerini planlayıp Dünya’daki yenilik ve gelişimleri de takip ederek her zaman en iyi ürünü üretip sizlere sunmak adına sürekli çalışıp her zaman en iyisini sunmak için durmadan çalışmaktadır.

Sadece Samsun şehri için değil Türkiye genelinde sürekli olarak büyüyen ve gelişen firmamız medikal sektöründe saygın bir yer edinerek güvenilir bir firma olarak sektörde yer edinmiştir. Sizlerde sunmuş olduğumuz medikal hizmetlerinden faydalanmak ve daha detaylı bilgi edinmek için “Telefon, E-posta, İletişim Formu” üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.