25 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe yeni bir soluk ve heyecan getiren Ada Yapı & Medikal firması, kurulduğu 1995 yılından bugüne her geçen gün uzman kadrosu ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına durmadan çalışmaya ve gelişmeye devam etmektedir. Samsun merkezli firmamız bitirmiş olduğu projelerin yanı sıra yeni projelerinde müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunmuş olduğu hizmetleri en iyi şekilde icra etme güdüsüyle her zaman sizlerin yanında yer almıştır.

Konut / Ticari / İnşaat / Gayrimenkul alanında yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeyi harmanlayan Ada Yapı & Medikal entegre hizmet anlayışı içerisinde insan hayatına duyarlı yenilikçi ve kaliteli konseptlerde geliştirmiş olduğu projeleri anahtar teslim şeklinde teslim etmektedir. Ada Yapı tüm inşaat yapılarını organize edebilecek ve hayata geçirebilecek bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. Firmamız tüm yapıları anahtar teslim şeklinde taahhüt etmektedir.

Firmamız inşaat projelendirme, inşaat yönetimi, inşaat yapımı, kalite ve kontrol işlerini titizlikle yürüterek zamanı en iyi bir şekilde kullanıp işin zamanında teslim edilmesini sağlayarak her zaman müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Ada Yapı & Medikal olarak inşat hizmetlerini son derece başarılı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için “Telefon , E-Posta , İletişim Formu” üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.