HIZLI TESLİMAT

Satın aldığınız ürünleri en kısa sürede kargoluyoruz.

UYGUN FİYAT

Sunduğumuz hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

100% Müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Biz Kimiz ?

1995 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Samsun’da kurulmuş olan ADA YAPI MEDİKAL, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.  Devamı için alttaki butona tıklayınız.

HAKKIMIZDA SAYFASI

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


KALİTE

Ürünlerimiz ve sunmuş olduğumuz hizmetler uzun yıllardır faaliyet göstermiş olduğumuz İnşaat ve Medikal sektöründe edindiğimiz bilgi & tecrübe ile harmanlayarak sizlere her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktayız.


GÜVEN

Firmamız için güven her şeyden  önce gelmektedir. Her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak için durmadan çalışıyoruz ve sürekli büyümeye devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmet ve ürünlerin her zaman arkasındayız.


TECRÜBE

Ada Yapı & Medikal olarak  Samsun'da çok uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekteyiz.  Her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak adına en iyi ürünü ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize  sunmaktayız.

İnşaat Projelerimiz

Next Previous Müşteri Yorumları

Ada Yapı & Medikal siz değerli müşterilerimize Samsun şehrinde “Medikal & İnşaat ” hizmetleri sunmaktadır.

Referanslarımızdan Bazıları